O mnie

Życiowa pasja? Trudne pytanie i niełatwa odpowiedź. Na pierwszym miejscu zawsze rodzina, żona i córa dają pozytywnego kopa, bez Nich nic nie miałoby sensu. Jak do tej pory uprawiałem już kilka skrajnie różnych zawodów, ale żaden nie dał takiej satysfakcji jak kręcenie filmów. Lubię tworzyć! Każdy film to całkowicie inna historia, inni bohaterowie, tło i fabuła, zlepek emocji – to wszystko daje wybuchowy efekt.

Do wszystkich zleceń podchodzę indywidualnie, bez obaw, nie zostaniecie potraktowani szablonowo! To nie w moim stylu. Serdecznie zapraszam do współpracy, pozwólcie mi być częścią Waszej pięknej historii. Największą nagrodą dla mnie są Wasze nieskrywane emocje podczas oglądania finalnego nagrania. Łzy szczęścia i wzruszenia to najlepszy dowód Waszej satysfakcji. Ślub to jedyny taki dzień wyjątkowy pod każdym względem, pozwólcie mi być częścią tych wspaniałych chwil. Filmowałem w Bieszczadach, Małopolsce, Podkarpaciu, Świętokrzyskim, Mazowieckim, także w Estonii, Litwie, Łotwie… Z przyjemnością pojadę z Wami gdzie zechcecie!

Zaproście mnie do siebie!

Opowiem Waszą historię

#cata_custom_heading_ljpkm94e10 > h6 {} #cata_custom_heading_kitdyi0zil > h4 {} #cata_button_rnx06qi5kf.cata-button{}#cata_button_rnx06qi5kf.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#e49497}#cata_button_rnx06qi5kf.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#e5999c}